Vastag Csaba igent adott volna imitátorának

2011.09.20.Zene és Művészet

Vastag Csaba, a tavalyi X Faktor győztes továbbjuttatta volna Vass Sándor Gergelyt, aki őt próbálta utánozni több (inkább) kevesebb sikerrel. Az After X műsorban megmutatták Vastag Csabának, mit produkált utánzója, s meglepő módon Mr. X-nek tetszett a félresikerült produkció, sőt, Csaba úgy érezte tanult is a látványból. – Kimondottan jó produkció volt szerintem. Egyébként most […]

'Vastag Csaba igent adott volna imitátorának' bejegyzés adatai

Eredeti forrás:

(http://xfactor-hu.info/2011/09/20/vastag-csaba-igent-adott-volna-imitatoranak/)

Főoldal cím: X-Faktor Magyarországon 2011 - hírek - sztárok - videók - interjúk

Url: http://xfactor-hu.info

RSS URL: http://xfactor-hu.info/feed/