Kováts Vera Interjú – a kiesés után..

2011.12.07.Zene és Művészet

A Divatikon meginterjúvolta a kiesése után Kováts Verát. Megkérdezték Verától, hogyan viselte a kiesését, hogyan érzi magát. Tulajdonképpen ő az év második legjobb női énekhangja, ezért mindenképpen sikernek könyvelheti el az x-faktor 2011. évbeni szereplését. Továbbá szóba került a szaftos téma is, hogy mi lesz Baricz Gergővel és Verával. Ha érdekel az interjú, nézd meg […]

'Kováts Vera Interjú – a kiesés után..' bejegyzés adatai

Eredeti forrás:

(http://xfaktor.zenekarokaz.hu/x-faktor-interjuk/kovats-vera-interju-a-kieses-utan)

Főoldal cím: X-faktor 2011 - X-factor 2. Rajongói Klub

Url: http://xfaktor.zenekarokaz.hu

RSS URL: http://xfaktor.zenekarokaz.hu/feed